Startujemy!

kalendarzzdrowiastart.jpg [200x150]

Witajcie wszyscy (Inter)aktywni i ciekawi,

co w naszej Szkole piszczy!

Wszyscy, którzy choć trochę znają naszą Szkołę, domyślają się, że na bieżący rok szkolny zaplanowaliśmy wiele ambitnych przedsięwzięć. Na pierwszym z odbywających się co miesiąc zebrań wybraliśmy przedstawicieli Rady Samorządu na bieżący rok szkolny.

dzieci.png [232x241]

Jako Przewodniczących Rady SU wybrano

Oskara Pomorskiego – ucznia kl. VIIIa

oraz Julię Żabczyńską z kl. VIIIa.

Funkcji sekretarza podjęła się

Ola Oleszczuk z kl. VIIIb

Pamiętajcie, że o wszelkich sprawach, które uznajecie za ważne do poruszenia na zebraniach Rady Samorządu Uczniowskiego, możecie informować waszych przedstawicieli klas.

Samorząd Uczniowski  to przecież

WSZYSCY UCZNIOWIE

wlaczamy.png [233x216]

ącz się i TY!

Działamy!!!

Za nami pierwsze półrocze nauki.

Przekonajcie się, że warto śledzić nasze działania!

X  Poczta Dobrych Życzeń

W ramach wolontariatu uczniowie naszej szkoły  rozwozili  kartki  z życzeniami do emerytowanych i dawnych nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

XI Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Ustanowiono go w 2002 roku, dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki. Nasza szkoła postanowiła uczcić kolejną rocznicę urodzin pluszowego przyjaciela dzieci. Uczniowie klasy V b czytali  książki o  misiach uczniom klas młodszych.

XII  „Serce pod choinkę”

Klasa VIII c zajęła się zbieraniem darów dla rodzin potrzebujących w Milanówku. Zbieraliśmy żywność, środki czystości i drobiazgi, które można ofiarować pod choinkę.

IX-VI opieka nad miejcami pamięci

Klasa VIII b przez cały rok szkolny sprawuje wolontariacką opieka nad miejscami pamięci w Milanówku, porządkujemy min.: pomnik pamięci przy „Lasku Pondra”.

XII-II „Wszystkie Kolory Świata”

Realizacja projektu UNICEF "Wszystkie Kolory Świata" przez społeczność klasy IV c, uczniów uczęszczających na lekcje etyki. Kolejna polska edycja światowego projektu edukacyjno – pomocowego UNICEF, którego początki sięgają 1999 roku.

W jaki sposób szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Jak pokazać dzieciom, że mogą pomóc tym najbardziej potrzebującym i jednocześnie czerpać z tego radość?